Hotel Hilton - KUKBUK

Hotel Hilton

Lato zawitało do Warszawy w doskonałym momencie, dzięki temu upalne czwartkowe popołudnie spędziliśmy w hotelu Hilton, gdzie w wakacyjnych nastrojach, przy egzotycznych drinkach i grillowanych przysmakach, obejrzeliśmy nowootwarte obiekty gastronomiczne.

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

ul. Grzybowska 63
Warszawa

przejdź do dużej mapy
Hotel Hilton kukbuk

Do oferty tego najbardziej luksusowego hotelu Hilton w Polsce dołączyła restauracja PIAZZA Lounge & Grill oraz kawiarnia ILLY. W znajdującej się na zadaszonym tarasie restauracji bez względu na pogodę można spróbować grillowanych mięs i owoców morza, sałatek oraz przystawek. Nam najbardziej smakowały szaszłyki z dorodnych krewetek i sałatka z kaszą kuskus i ziołami. Miękkie kanapy i zlokalizowany przy stanowisku grillowym bar zachęcają do odpoczynku i leniwej kontemplacji wakacyjnych dni.

Jasna i przestrzenna kawiarnia pomoże obudzić się nie tylko gościom hotelowym, ale i mieszkańcom Warszawy, a oprócz kawy, kanapek i słodkości można tu także kupić sprzęt marki ILLY. Do dyspozycji wyjątkowych gości hotelu Hilton otwarto także salon Executive Lounge, gdzie mogą odpocząć od zgiełku miasta. Wszystkich chcących poczuć się jak gość we własnym mieście warszawiaków zapraszamy teraz do sprawdzenia, jak smakuje kawa z hotelu Hilton!

Hotel Hilton kukbuk
Hotel Hilton kukbuk
Hotel Hilton kukbuk

© KUKBUK 2018