Goodies Foodies & Wines - KUKBUK

Goodies Foodies & Wines

Przy Kredytowej 9 jest to, co najważniejsze - Miłość i dobre jedzenie. Tuż nad klubem otworzyły się właśnie delikatesy z portugalskimi i polskimi produktami gourmet.

Goodies Foodies & Wines

Kredytowa 9
Warszawa

Godziny otwarcia:

wt.-sob. 10:00-19:00

przejdź do dużej mapy
goodies_foodies_&_wine_ kukbuk
goodies_foodies_&_wine_ kukbuk
goodies_foodies_&_wine_ kukbuk

Goodies Foodies & Wines to nowy portugalsko-polski deli, zlokalizowany na poziomie 1 klubokawiarni Miłość, przy Kredytowej 9, tuż przy pl. Dąbrowskiego – tam, gdzie jeszcze kilka lat temu wszyscy warszawiacy kupowali podręczniki do szkoły, a vis-à-vis znajdował się pierwszy warszawski sklep z winami.

 

W Goodies Foodies & Wines nie brakuje szerokiego wyboru produktów, z których słynie Portugalia. Są więc owoce morza, oliwki, oliwy, octy cydrowe i konserwy rybne. Znajdziemy tu znaną na świecie oliwę od Esporao, oliwki z regionu Alentejo, herbaty z najstarszej europejskiej wolnej od pestycydów plantacji Gorreana, sardynki, pstrągi, tuńczyki, makrele atlantyckie, małże i ośmiornice z założonej w 1942 roku fabryki konserw Comur czy słodycze z fabryki czekolady Jubileu i Regina.

 

Na półkach delikatesów znajdziemy też najciekawsze produkty od polskich producentów: przetwory La Koguta, jabłkowe kremy, musy i octy od Rajmana i czatneje z Towarów Niezwykłych. Goodies Foodies to także wina z najważniejszych winiarskich regionów Portugalii i polskie perełki, m.in. z krakowskiej winnicy Srebrna Góra i z Podlasia.


© KUKBUK 2018