Fudge Filosophy - KUKBUK

Fudge Filosophy

Kto dorastał w czasach PRL-u, doskonale pamięta smak bloku czekoladowego z herbatnikami i bakaliami. Jego słodkie wspomnienie – w unowocześnionej, nieco amerykańskiej formie – przywołują dziewczyny z Fudge Filosophy.

Fudge Filosophy

ul. Długa 9/1
Poznań

godziny otwarcia: 11:00-20:00

przejdź do dużej mapy
fudge filosophy kukbuk

Malutka kawiarnia, wytwórnia fudge, bloków o konsystencji krówki ciągutki, schowana w uliczce odchodzącej od Półwiejskiej, przyciąga codziennie grono słodyczożerców. Zwabiła i nas! Wchodzimy po schodkach, otwieramy drzwi i odurza nas słodki zapach. Oferta zmienia się codziennie – z dostępnych kombinacji decydujemy się na fudge z masłem orzechowym, czekoladowy z orzechami i piankami marshmallow oraz oreo (5 zł za każdy kawałek). Delektujemy się wszystkimi, są delikatne, kremowe, mięciutkie, smak głównych składników jest wyraźnie wyczuwalny. Żałujemy, że nie damy rady zjeść więcej, ale jesteśmy już wystarczająco zasłodzeni.

Dziewczyny oprócz fudge (oferują aż czterdzieści cztery smaki!) miksują szejki, pieką ciasta, robią krem snickers i masło orzechowe. Słowem, dbają, by poznaniakom poziom cukru nie spadał.
 


© KUKBUK 2018