Eko Yeti - KUKBUK

Eko Yeti

„Yeti” to śniadaniownio-brunchownia, która znajduje się niedaleko Grand Place w Brukseli, ale odbiega od tamtejszego blichtru pod każdym względem.

Yeti

4 rue de Bon-Secours
Bruksela

przejdź do dużej mapy
Eko Yeti kukbuk

Knajpka położona jest w malowniczej i bocznej uliczce. Zresztą, wszystkie miejsca warte odwiedzin z reguły położone są w bocznych uliczkach na które się przypadkiem trafia, lub o których trzeba wiedzieć. Yeti to miejsce bezpretensjonalne, dedykowane głównie pracującym – w ciągu tygodnia otwarte jest jedynie do 16, w weekendy do 18. Serwuje śniadania, lunche i brunche. Produkty, jak zapewnia obsługa, są tylko organiczne.

 

Klienci widzą, co kucharz przygotowuje, bo kuchnia jest całkowicie otwarta. Wszystkie produkty są wyeksponowane. Nasz wybór padł na kanapkę z mielonym mięsem (prawie takim jak polskie mielone), z sosem musztardowo-miodowym, rukolą i innymi zielonymi dodatkami, oraz na świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Drugi wybrany zestaw składał się z ostrej syczuańskiej sałatki i zielonej herbaty. Wszystko było świeże, naprawdę smaczne i w cenach bardzo przystępnych jak na brukselskie standardy.


© KUKBUK 2018