Między Ustami - KUKBUK

Między Ustami

Nowy lokal przy ulicy Mokotowskiej to z pewnością miejsce na wieczornego drinka, ale my zdecydowaliśmy się przetestować je od kuchni.

Między Ustami

Mokotowska 33/35
Warszawa

godziny otwarcia: 10:00-23:00

przejdź do dużej mapy
miedzy ustami kukbuk
miedzy ustami kukbuk
miedzy ustami kukbuk
miedzy ustami kukbuk
miedzy ustami kukbuk

Przyjemne wnętrze w intensywnie morskim odcieniu, z nieco barokowym nagromadzeniem detali przypomina kluby sprzed dekady. W czasach gdy wszędzie króluje minimalizm, miło zapaść się w przytulną przestrzeń tego gastropubu. Czy atmosferze dorównuje karta? Menu to kilka dań głównych, w tym sałatki, parę przystawek i trzy zestawy tapas – warzywny, mięsny i rybny (40 zł za zestaw). Ten ostatni szczególnie nam smakuje, polecamy waszej uwadze zwłaszcza smażone sardynki. Świetna jest także odświeżająca pasta z koperku z gorczycą. Sałatka z rostbefem, granatem i chrzanem (32 zł) oraz risotto z borowikami i kasztanami (28 zł) też sprawiają nam frajdę, choć nie dorównuje ona tej przy tapas.

Notujemy tylko dwa potknięcia między naszymi ustami: zbyt gęste risotto i wysuszony, przesmażony przegrzebek. Wrócimy tu jednak wieczorem, by je zwilżyć dawką procentów, a po udanej nocy przy barze może jeszcze na śniadanie – kolorowe zestawy wyglądają na bardziej kreatywne niż stołeczny standard oparty na jajach.


© KUKBUK 2018