Koniec z bezdusznymi biurami. Oto coworking jutra - KUKBUK

Koniec z bezdusznymi biurami. Oto coworking jutra

Miejsce do pracy, do odpoczynku i strefa przyjazna dzieciom. A do tego polski dizajn najwyższej próby. Witajcie w the Nest!

Tekst: Magda Malicka
Zdjęcia: Jacek Kołodziejski

Wyobraźcie sobie dopracowane w każdym detalu wnętrza pełne światła. Szlachetne materiały, ściany i meble w kolorze wibrującego turkusu, przywodzącego na myśl wakacje na Karaibach. Do tego sofy i dużo roślin. Przeszklone ściany z widokiem na zabytkową Halę Koszyki. Odpowiedzialne za wygląd wnętrz studio Beza zaprojektowało przestrzeń coworkingową, która z jednej strony inspiruje do pracy, a z drugiej – daje wytchnienie i odpowiada na potrzeby nie tylko freelancerów, ale też przedsiębiorców i pracowników dużych firm. Przeszklona bryła budynku to dzieło pracowni architektonicznej Grupa 5 Architekci. Choć the Nest działa od niedawna, już został wyróżniony przez magazyn „Wallpaper”.

Nest spełni wymagania tych, którzy potrzebują miejsca, gdzie będą mogli się skupić, ale też miło spędzić czas i odstresować się po trudnym spotkaniu – jak w domu. Coworking to idealne rozwiązanie, by oddzielić życie zawodowe od prywatnego i nawiązywać nowe kontakty. Pomysł dla tych, którzy nie chcą już pracować we własnych mieszkaniach, cenią piękne wnętrza i w takich chcą funkcjonować.

Klub the Nest to osiem pięter do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdy może tu pracować we własnym rytmie. Na pierwszym piętrze budynku znajduje się kawiarnia, w której można się zrelaksować przy kawie z mokotowskiej palarni Czarna Fala i zjeść pieczywo z pobliskiej piekarni. Piętro wyżej pracujący rodzice uzyskają wsparcie w postaci przestrzeni dla dzieci, w której na czas pracy mogą zostawić pociechy z profesjonalnymi opiekunami.

Na trzecim i czwartym piętrze praca wre. Do dyspozycji członków klubu jest pracownia fotograficzna i podcast room zaaranżowany z myślą o prowadzeniu wywiadów, przygotowywaniu podcastów i wszelkiego rodzaju nagrań. Kto lubi działać tam, gdzie dużo się dzieje, i liczy na dozę inspiracji od innych klubowiczów, może siedzieć przy biurku w przestrzeni wspólnej. Kiedy potrzeba ciszy i prywatności, do dyspozycji są prywatne gabinety. Dodatkowym bonusem dla członków klubu the Nest jest możliwość korzystania z partnerskich międzynarodowych przestrzeni coworkingowych – między innymi w Paryżu, Sztokholmie, Londynie i Kopenhadze.


© KUKBUK 2018