Kimchi Princess - KUKBUK

Kimchi Princess

To jedno z tych miejsc, po których od razu wiadomo, że jest modne. Kimchi Princess na berlińskim Kreuzbergu, ma wszelkie predyspozycje, by stać się ulubienicą wszystkich głodnych mieszczuchów: logicznie skomponowane menu, proste, zachęcające do bratania się wnętrze, modnych gości i powiew egzotyki.

Kimchi Princess

Skalitzer Straße 36
Berlin

przejdź do dużej mapy
kimchi kukbuk

Karta restauracji zawiera dział koreańskich klasyków, np. bibimbap (ryż z warzywami i wołowiną z ostrą paprykową pastą), świetne grillowane mięsa, które dochodzą na ogniu już na stołach gości i, zgodnie z obietnicą, sporo kimchi. Jeśli nie lubicie tej azjatyckiej kapusty, kiszonej lub fermentowanej z innymi warzywnymi dodatkami, wciąż pozostaje wam niemały wybór, np. pierożków lub jeongol – gorących grzybowo-warzywnych wywarów z dodatkiem tofu lub owoców morza, które też pyrkają sobie na gazie przed naszymi oczami.

 

Wybierając się do Kimchi Princess, przeznaczcie na ten wypad cały wieczór – możecie z łatwością zawrzeć nowe, obiecujące znajomości z brygadą ze stolika obok, a do tego po sąsiedzku działa wariacki azjatycki fast food o wiele mówiącej nazwie Angry Chicken i mikro-klubownia Soju Bar. Za każdą z tych inicjatyw stoi Hyun Wanner, człowiek z niemiecką głową do interesów i koreańską fantazją. Prosimy o więcej!
Kimchi Princess
Skalitzer Straße 36
Berlin


© KUKBUK 2018