Hotel Grape - KUKBUK

Hotel Grape

Wrocław – miasto spotkań. To hasło jest nam bliskie, bo w tę część Polski zawsze udajemy się z wielką przyjemnością.

Hotel Grape

Parkowa 8
Wrocław

przejdź do dużej mapy
Hotel Grape recenzja kukbuk

Tym razem celem wycieczki do Wrocławia były warsztaty promujące wydanie specjalne KUKBUK Wnętrza i Podróże. Po przyjemnym kulinarnym spotkaniu udaliśmy się do hotelu Grape, który znamy już z poprzednich wizyt w tym mieście. Tym razem spragnieni byliśmy nie tylko kulinarnych doznań, lecz także miękkości poduszki.

 

Hotel Grape to XIX-wieczny, zabytkowy obiekt położony w zacisznej i zielonej części Wrocławia, w dzielnicy Zalesie. To miejsce idealne dla tych, którzy lubią spacery, a jednocześnie znajdujące się w niedużej odległości od centrum miasta. Wchodząc na teren hotelu początkowo poczuliśmy się lekko onieśmieleni jego luksusowym klimatem, ale po chwili doszukaliśmy się w jego uroczej konstrukcji podobieństw do domku Pippi Pończoszanki z książek Astrid Lindgren. Dostojną powagę uzupełnił więc klimat bajkowy. Przyczyniła się do tego także uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, dzięki której czuliśmy się jak w domu. Niewątpliwą atrakcją hotelu jest wystrój pokoi, inspirowany europejskimi i światowymi winnicami. Tutaj dostrzegamy istotę Grape Hotel, który powstał z wielkiej pasji do wina. Jako fani tego trunku, czuliśmy się wyjątkowo dobrze, otoczeni winoroślami, eleganckimi meblami i niesamowitym wyborem win.

 

Wizytę w hotelu Grape Hotel szczególnie docenią wielbiciele pysznego wina i prawdziwego luksusu. Przeczytajcie relację Agaty Michalak, naszej redaktorki naczelnej, na temat rozkoszy podniebienia, jakich dostarcza hotelowa restauracja i nie zapomnijcie dokonać rezerwacji przy okazji wizyty w mieście spotkań.


© KUKBUK 2018