Nie zawsze musi być hałas - KUKBUK

Nie zawsze musi być hałas

Sony Xperia X5 Compact skupi się tylko na dźwiękach, które wy wybierzecie.

Zdjęcia wykonano telefonem Sony Xperia Z5 Compact

Blogi

Blogi


NIE ZAWSZE MUSI byc halas kukbuk

Któregoś dnia jak co dzień siedzieliśmy grzecznie przy redakcyjnym biurku i pisaliśmy kolejne artykuły do nowego numeru KUKBUK-a. Czas mijał zdecydowanie za szybko, popijaliśmy już trzecią kawę, trochę dla rozgrzania (to był jeden z zimowych, styczniowych dni), a trochę dla pobudzenia. Ktoś nawet przyniósł śmieszne skarpetki w deseń jajek sadzonych – idealne dla łakomczuchów! Mijała godzina za godziną, aż w końcu zadźwięczał sygnalizator maila, przynosząc upragnioną wieść – udało nam się umówić na wywiad, o którym od dawna marzyliśmy!

W ekspresowym tempie, nie zważając na puchate zaspy śnieżne i oblodzone chodniki, udaliśmy się do wybranej przez naszego rozmówcę restauracji. Dopiero na miejscu okazało się, że zapomnieliśmy z redakcji dyktafonu. Atak paniki trwał dosłownie 2 sekundy, w końcu mamy naszego smartfona Sony Xperia Z5 Compact.

Włączyliśmy specjalną aplikację do nagrywania i spędziliśmy godzinę na miłej i pouczającej rozmowie. Po powrocie do redakcji czekała nas mozolna praca spisywania wywiadu, która ku naszemu zaskoczeniu przebiegła zadziwiająco szybko! Okazuje się, że nasz telefon ma wbudowaną cyfrową eliminację hałasu, dzięki której o wiele łatwiej było nam się skupić na słuchaniu rozmowy, bo dźwięki z zewnątrz były ledwo słyszalne.

Redagowanie tekstu również przebiegło ekspresowo, włączyliśmy muzykę, podłączyliśmy słuchawki do naszego telefonu i dzięki ulubionym dźwiękom w super jakości, udało nam się skończyć zadanie przed czasem. Wywiad gotowy, kolejny numer KUKBUK-a uratowany!


© KUKBUK 2018