Nowy asystent w kuchni - KUKBUK

Nowy asystent w kuchni

Czas to pieniądz. Nowe urządzenie Miele DGM 6800 pozwoli nam go trochę zaoszczędzić.

Zdjęcia: materiały promocyjne

Archiwum blogów

Archiwum blogów


robot kuchenny kukbuk

Miele stawia na nowe technologie. Tym razem firma postawiła sobie cel unowocześnienia kuchni bez ograniczania miejsca. Dzięki najnowszej propozycji marki, DGM 6800, nawet najmniejsza kuchnia stanie się wielofunkcyjną przestrzenią, w której można swobodnie przygotować każdą potrawę.

 

Najmocniejszą stroną nowego urządzenia jest jego prozdrowotny charakter – pozwala bowiem na przygotowanie zdrowych posiłków bez utraty walorów smakowych i wizualnych. DGM 6800 służy do gotowania na parze, a dzięki technologii MultiSteam para jest wprowadzana do środka szybko i równomiernie. To my decydujemy, na którym z czterech poziomów prowadnic przygotować posiłek, i nie musimy się obawiać, że coś się nie zmieści. Pojemnej, 40-litrowej komorze zdecydowanie bliżej do małej sauny parowej niż do nieporęcznego gadżetu kuchennego. Do tego nie musimy już pilnować stanu pojemnika na wodę, gdyż nowy, przeprojektowany, sprawdzi się w każdych warunkach.

robot kuchenny kukbuk

Innowacyjna w DGM 6800 jest możliwość wykorzystania mikrofali, gdy nie możemy sobie pozwolić na stanie przy garnkach. Urządzenie pozwala delikatnie rozmrozić lub podgrzać jedzenie. Dba także o utrzymanie ciepła potraw, jeśli zdarzy nam się zapomnieć wyjąć gotową potrawę na czas. Zgodnie z obietnicą wygody użytkowania DGM 6800 posiada zaprogramowane funkcje ułatwiające przyrządzanie ulubionych dań, a przy okazji wyręczy nas w robieniu popcornu.

 

W przypadku bardziej skomplikowanych dań lub wtedy gdy nam się nie spieszy i chcemy zachwycić gości wyjątkową potrawą, DGM 6800 zamieni się w małego asystenta. Przypomni o kolejności wkładania produktów, zmierzy temperaturę i weźmie na siebie odpowiedzialność za kontrolowanie czasu. Pomoc kuchenna w postaci sprzętu do zabudowy to świetna sprawa, a nowy produkt Miele nigdzie się nie wymknie i zawsze będzie służyć pomocą.

 

Zdjęcia: materiały promocyjne


© KUKBUK 2018